tadeusz dramat stabrawa dascoin

Dwa lata temu  usłyszałem tajemnicze słowo DASCOIN. I wiem, że zrobiłem dobrze angażując się w ten projekt, który stał się częścią mojego życia.

O Dascoinie

napisano wiele dobrego i złego. Dlaczego pisze się źle? Trzeba by zapytać te osoby, czy  zakupiły licencje, czy przeglądnęły projekt i czy te osoby mają świadomość czym jest Dascoin i jakie możliwości ze sobą niesie. Jestem wręcz pewien, że ich poziom wiedzy jest bliski zeru.

Dlatego warto zanim zaczniecie myśleć jakkolwiek o inwestowaniu, zarabianiu i zabezpieczeniu przyszłości to najpierw warto skontaktować się ze mną, a ja na spotkaniu wyjaśnię po co jest licencja, za ile warto kupić licencje, aby zarabiać na niej i jak na niej zarabiać.

Od dwóch lat Dascoin jest moim głównym źródłem dochodu i żyje mi się całkiem nieźle o czym możesz przeczytać na bieżąco tutaj….

Jeśli natomiast myślisz o tym by po prostu mieć Dascoiny jak inne kryptowaluty to kup je na giełdzie.

Dlaczego licencja?

Licencja daje możliwości zarabiania. Dostęp do marketingu, Das33, Daspay i wiele innych możliwości to tylko dzięki licencji. Sprawa jest poważna i jeśli myślisz poważnie o Dascoinie to licencja tez powinna opiewać na poważne pieniądze.

Dzięki licencji możesz zarabiać na stale i potraktować swoją inwestycje jako źródło stałego dochodu. Cena zakupu licencji bardzo szybko się zwróci. Gdybyś zakładał firmę stacjonarna, tez wyłożyłbyś kasę, ale czy mój sposób na zarabianie nie jest ciekawszy, czy przypadkiem nie daje od startu stabilizacji i faktu, ze efekty za pracę są widoczne praktycznie natychmiast?

Wystarczy edukacja, polecanie kolejnym osobom i zaangażowanie. Jeśli nie chcecie polecać zakupu licencji to macie możliwość skorzystania z zakupu Dascoin -ow na giełdach. Wówczas będziesz posiadaczem Dascoin, ale bez całego spektrum możliwości, które daje posiadanie licencji.

Co przemawia za Dascoin ?

Technologia.

Dascoin posiada najszybszy na świecie blockchain, którego reakcja to max. 3 sekundy, gdzie transakcja finansowa trwa 3 sekundy.

Czy dzięki bankowi ( nazw nie wymieniam celowo, chyba każdy wie ile leci przelew) jest to możliwe ? I to praktycznie prawie za darmo, bo koszty przelewu Dascoina są minimalne.

Dascoin łączy w sobie cechy tradycyjnej komunikacji elektronicznego pieniądza dzięki wykorzystaniu kart płatniczych, które to karty każdy kto posiada licencje otrzyma w pierwszym kwartale 2019 roku. Co to oznacza dla użytkownika Dascoin?

Zastosowanie najnowszych technologi spowoduje, ze Dascoin jako jedyna kryptowaluta na świecie będzie wymienialny na tradycyjny pieniądz w dosłownie chwilę, a ty nie będziesz się zastanawiał nad tym jak wymienić kryptowalutę na giełdzie i przesłać do banku tradycyjnego kwotę, żeby zrobić…..zakupy.

Jak tego dokonać? Idziesz do sklepu i kupujesz bułkę. Czy w przypadku innych kryptowalut jest to możliwe? Nie. Nie będziesz więc chodził głodny posiadając licencje Dacoin z całym zasobem jej możliwości.

Drastyczny przykład, lecz taki jest Dascoin. Rewolucyjny, zbilansowany i otwarty na technologie i świat.

To tylko cząstkowe informacje o Dascoin w odpowiedzi na wiele pytań, które do mnie trafiły.

Tak, chce wiedzieć więcej . Zostawiam informacje kontaktowe.

 

Chcę zarabiać tak jak Ty

 

najszybszy kontakt to jednak telefon, Tadeusz STabrawa, zadzwoń:      500 230 100

 

Dramat Tadeusza? Musi przyznać, że ktoś zrobił coś dobrze.

Ja zrobiłem wszystko dobrze. Czego i Wam życzę.

 

 

 

 

Posted in: OKO