dasroadmap stabrawa tadeusz dascoin

Czym jest DasRoadmap?


DasRoadmap jest kluczową częścią projektu DasCoin, ponieważ wyświetla przeszłość, teraźniejszość i przyszłość firmy. Już teraz możesz zapoznać się z całym projektem i śledzić go na bieżąco.

DasRoadmap

To właśnie tam możesz zobaczyć, jak i kiedy rozpoczął się DasCoin.

Możesz także przejrzeć najnowsze osiągnięcia i najnowsze funkcje dodane do projektu DasCoin.

Możesz też po prostu użyć go, aby zobaczyć nadchodzące premiery związane z projektem.

dascoinroadmap stabrawa tadeusz
Kliknij tutaj i sam Zobacz!

Zaczęło się w 2015 roku z wielkimi sukcesami.


Jeżeli spojrzysz na lipiec i sierpień 2018 r., zauważysz kilka istotnych aktualizacji.

CEO DasCoin Michael Mathias ogłosił 9 sierpnia 2018 roku, że zamysł miał znaczące aktualizacje, a najnowsza wersja była już dostępna na stronie internetowej projektu. Zaktualizowana wersja ‘DasRoadmapj’ daje inwestorom i tym, którzy są zainteresowani tym przedsięwzięciem, lepsze wyobrażenie o tym, które projekty są realizowane i w jakiej kolejności będą uruchamiane.

Czy to ważne?

Patrząc na zaktualizowaną wersję DasRoadmap, zwróć szczególną uwagę na projekty, które będą uruchamiane przez resztę roku. Zobaczymy DAS33, DasMarketplace i DasRewards, wraz z uruchomieniem zarówno Fashion Blockchain, jak i aplikacji DasNet.

W planie działania na początku 2019 r. To oczywiście tylko część planów, które ciągle są rozbudowywane i znajda odzwierciedlenie w DasRoadmap.

DasRoadmap zapewnia wgląd w cele i przyszłość firm, jednocześnie zapewniając przejrzystość w jaki sposób DasCoin osiągnie te cele. W ten sposób współpracownicy i osoby zainteresowane DasCoin, walutą zaufania mogą dokładnie zobaczyć, jakie plany ma DasCoin i jakie kroki poczyni, aby ta wizja mogła się urzeczywistnić.

Obecnie DasRoadmap zahacza już o początek 2019 r., Co pozwala nam rzucić okiem na kilka kolejnych projektów, które zostaną uruchomione. 

Kolejne kamienie milowe na DasRoadmapie odnoszą się na przykład do DAS33.

Inne premiery mają mniej kroków, ponieważ znaczna część prac została już zakończona. Po premierze DAS33 zauważysz uruchomienie DasCoin Marketplace, następnie DasRewards Launch, a następnie DasPay beta, z których ostatnia jest pierwszą w dwuczęściowej serii kamieni milowych DasPay. Stamtąd DasCoin uruchomi Fashion Blockchain, a następnie aplikację DasNet.

Posted in: OKO