stabrawa tadeusz dascoin webwallet validator

validator webwallet tadeusz stabrawaKup Webwallet Validator ! Posiadasz już licencję DasCoin?

Założyłeś WebWallet ?

 

Teraz czas na Validator.

  • Validator to klucz sprzętowy, który umożliwia dostęp do Twoich funduszy i zarządzanie nimi za pośrednictwem konta WebWallet.  
  • Możesz użyć jednego walidatora dla większej liczby kont, ale my, każdy użytkownik WebWallet, powinniśmy posiadać własny Validator, aby zapewnić, że sieć zachowuje najwyższy standard bezpieczeństwa, pozwalając użytkownikom cieszyć się całkowitym spokojem. Walidator łączy się z dowolnym komputerem za pośrednictwem USB i ma wbudowany wyświetlacz OLED, aby potwierdzić każdą transakcję jednym kliknięciem przycisków.
  • Funkcje (handel, wymiana itp.) Będą dostępne po wejściu DasCoin na rynek wewnętrzny, co nastąpi pod koniec bieżącego roku.
  • W chwili obecnej możesz kupić urządzenie z salda konta, jeśli nie masz wystarczającego salda konta, za pośrednictwem sekcji Portfel na koncie NetLeaders.

Każde urządzenie (validator) posiada PIN oraz 24 znakowa kombinacje zwana kluczem prywatnym, dzięki czemu tylko ty wraz ze swoim skonfigurowanym Validatorem masz dostęp do WebWallet.

 

Jeśli potrzebujesz dalszej pomocy, napisz do support@webwallet.com lub

skontaktuj sie ze mna + 48 500 230 100

Instrukcja dot. Validatora

Tadeusz STabrawa YouTube Validator

Posted in: OKO