kod stabrawa tadeusz dascoin

Większość ludzi zaangażowanych w cyfrowy rynek walutowy marzy o tym, by zostać krypto milionerami, inni sądzą, że to strata czasu, a już na pewno pieniędzy.

A jak jest naprawdę?

Rodzaj inwestycji to prywatna sprawa każdego człowieka, to do inwestora należy decyzja czy zainwestuje w złoto, lokatę w PKO, nieruchomości, markowe , limitowane wino, czy w kryptowaluty. Jedno jest pewne, że z dobrego pomysłu zrodziły się wielkie fortuny. winklevoss stabrawa tadeusz dascoin Znasz historie Facebook i Marka Zuckerberga?

Cameron i Tyler Winklevoss, są znacznie bardziej znani ze swojego wczesnego zaangażowania w prace Mark’a Zuckerberga na Uniwersytecie Harvarda. Na Harvardzie bliźniacy, wraz z Divya Narendra, nakreślili koncepcję Harvard Connection, później zmienioną na ConnectU4.

Uznając potencjał tego pomysłu, pomogli Narendrze urzeczywistnić tę koncepcję. Ponieważ żaden z nich nie posiadał niezbędnej wiedzy o kodowaniu, aby pomóc w uruchomieniu projektu, wprowadzono dodatkowy zespół programistów w celu przyspieszenia projektu.

Mark Zuckerberg wszedł do projektu jako koder i osiągnął poważny rozgłos w całym kampusie jako twórca „Facemasha”, który przesłał dwa zdjęcia studentów Harwardu obok siebie i pozwolił użytkownikom głosować na to, kogo uważali za bardziej atrakcyjnego.

Zawsze masz prawo wyboru !

 

Konflikt z Markiem Zuckerbergiem był nieunikniony i zakończył się w sądzie. Bliźniacy Winklevoss maksymalnie wykorzystali sytuację.

Po wygraniu 65 milionów dolarów z pozwu na Facebooku,

i tutaj najlepsze ….

bliźniacy postanowili zainwestować 11 milionów dolarów w Bitcoin.

Podczas gdy wielu postrzegało inwestycję jako niepotrzebnie ryzykowną i wielu śmiało się z tak zwanego hazardu, Cameron i Tyler dokładnie wiedzieli, co robią. Kupili około 120 000 Bitcoinów, gdy ich stawka wynosiła mniej niż 10 USD, ich inwestycje wzrosły w sposób wykładniczy, a razem bliźniacy są warci ponad (tu sobie policz) miliard..ów dolarów.

Wiadomo jest, że duża ilość kryptowaluty została naturalnie spieniężona i zainwestowana w inne źródła przychodów, w tym samochody, profesjonalne drużyny sportowe lub fundusze obligacji o niskim ryzyku i BALETY…. Bliźniacy Winklevoss podwoili jednak swoją fortunę. Bracia zgromadzili około 350 milionów dolarów na inwestycje w inne kryptowaluty, mianowicie Ethereum, stworzone przez Vitalika Buterina. W końcu bracia są … bardzo znani w środowiskach bardzo wysokiego ryzyka, absolutnie bez gwarancji sukcesu… Nie mam na myśli istnienia w tym środowisku przez wiele dni, tygodni czy miesięcy, ale lat. mają chłopaki nerwy. Ile lat w tym siedzą? Wystarczy policzyć kolejne lata od zaistnienia FB. To musi trwać.

Mają chłopaki nerwy ze stali i zapewne zauważyli, że inwestycja w stal nie jest tak dochodowa jak w kryptowaluty. Bracia Winklevoss również angażują się w internetową giełdę Gemini. Zgodnie z osobistą filozofią właściwego zabezpieczenia funduszy, Gemini stworzyło zaawansowaną wersję swojego kluczowego planu dystrybucji. Dodatkowo Gemini otrzymało licencję od organów regulacyjnych stanu Nowy Jork, umożliwiającą im utrzymywanie bitmonet dla regulowanych banków i zarządzających aktywami.

I pisać by można jeszcze wiele….

Do dziś Bliźniaki Winklevoss nadal mają serię krytyków, którzy twierdzą, że ich inwestycje to kiepskie decyzje pomimo udokumentowanych sukcesów. Krytyka nigdy ich jednak nie powstrzymała, ponieważ Tyler Winklevoss twierdził w wywiadzie, że „… [oni] odwrócili ten śmiech i wyśmiewanie się z tlenu i wiatru ……”  Ja nie bardzo wiem co on miał na myśli, ale z taką fortuną to może gadać, co chce.

Ci dwaj bliźniacy będą nadal dokonywali ryzykownych i niezwykłych inwestycji, cały czas śmiejąc się z tych, którzy kwestionują ich finansowe zdolności. Bo co ich obchodzi zdanie innych, którzy nie posiadają choćby 1 BTC, ich obchodzą fakty, że na kryptowalutach da się zarobić i w dobie nowych czasów, zmian rynkowych i poszukiwań nowych zabezpieczeń, zaczyna wysuwać się naprzód GRN. Jestem wręcz pewien, że już wkrótce i bracia Winklevoss zainteresują się tą kryptowalutą, bo jej zalety tj. w pełni uwierzytelniona sieć użytkowników w systemie KYC wg procedur stosowanych w bankowości i podstawa działania kryptowaluty Blokchain robią wrażenie. 

Wiadomym jest, że dzisiaj bliźniacy podejmują szeroko zakrojone działania, aby zapewnić bezpieczeństwo swojej fortuny. Podczas gdy większość zgodziłaby się, że wystarczy użyć portfela z kluczem prywatnym, sprawa Winklevoss jest naprawdę wyjątkowa.

kod wolnosc finansowa stabrawa tadeuszJak donosi Business Insider, robią to o krok dalej; wycinają papierowy wydruk prywatnego klucza i przechowują go w różnych bankach rozrzuconych po całym kraju.

Chcesz wiedzieć więcej , to zadzwoń i umów się na spotkanie. +  500 100 230