stabrawatadeusz.pl

Brak własnego pomysłu na biznes, środków na realizację marzeń? Sprawdź i dowiedz się więcej !

Warto wiedzieć czym zajmują się startupy ICO i skąd czerpią środki na rozwój, a jednocześnie i Ty możesz stać się częścią startupu i nieźle zarobić. Tak stracić też możesz, dlatego opiszę  czym są projekty ICO, bo jeśli posiadasz wiedzę, nie dasz nabić się w przysłowiową butelkę.

ICO – Initial Coin Offering nazywane czasami też IPCO – Initial Public Coin Offering jest to działanie startupów mające na celu zebranie kapitału poprzez dystrybucję części środków ludziom, którzy zdecydowali się ją wesprzeć.

Znasz stronę polakpotrafi gdzie ludzie przedstawiają swoje pomysły a inni wrzucają datki? Projekty ICO działają na podobnej zasadzie, tylko twoje datki zamieniają się w zyski ustalone wcześniej z góry.

O powstaniu projektu ICO najczęściej można dowiedzieć się z ogłoszeń na forach poświęconych tematyce kryptowalut, ale wprawni kryptowalutowcy najczęściej dowiadują się drogą pantoflową. Projekt jest godny inwestycji jeśli osoba jest zainteresowana projektem i inwestycją dociera do informacji które ten projekt ICO definjują… twórcy, przedmiot , założenia, kwoty itp. Co ciekawe, takim projektem było jakby nie patrzeć dzisiaj Etherum, Bitshares, NXT, Factom czy Mastercoin, które to kryptowaluty są już znane na giełdach kryptowalut.

Każdy z użytkowników kryptowalut bierze pod uwagę ryzyko oszustwa, dlatego należy trzymać się logicznych zasad:

 1. Deweloperzy powinni przedstawić dobrze uargumentowaną technicznie przyczynę czemu protokół i waluta mają sens istnienia.
 2. Komunikacja między zespołem a społecznością musi być w pełni otwarta i szczera.
 3. Projekt potrzebuje wersję beta albo sieć testową protokołu aby pokazać, że deweloperzy mogą zrealizować co zapowiadają.
 4. Środki przekazywane w ramach ICO w miarę możliwości powinny pochodzić prosto z łańcucha bloków.
 5. Dobrze aby z góry była określona ilość środków zbieranych w ramach ICO – wszyscy wiemy, że przedsiębiorcy chcieliby zebrać jak najwięcej ale ustalenie granicy pokaże, że zespół ma opracowany plan i działa celowo, a nie po omacku.
 6. Nigdy nie wkładaj w projekt pożyczonej kasy i więcej niż mógłbyś być w stanie stracić.

W trakcie procesu zbierania środków ICO może się okazać,że tak jak w przypadku poniższych kryptowalut projekt osiągnie zamierzone cele i sukces.

Ethereum ICO

 • Okres: 20 lipca 2014 – 2 września 2014
 • Zebrano: ponad 18 milionów dolarów
 • Rozprowadzono: 60,000,000 ETH

Nxt ICO

 • Okres: 28 września 2013 – 18 listopada 2013
 • Zebrano: 21 BTC
 • Rozprowadzono: 1,000,000,000 NXT

Lisk ICO

 • Okres: 22 lutego 2016 – 21 marca 2016
 • Zebrano: 5,7 milionów dolarów
 • Rozprowadzono: 85,000,000 LSK

DAO – Decentralized Autonomous Organization

– nie było to do końca ICO tylko smart-contract.

 • Okres: 1 maja 2016 – 28 maja 2016
 • Zebrano: 160 milionów dolarów
 • Rozprowadzono: 1,153,816,598.7 DAO

Projekty ICO maja potencjał, a wiele z tych projektów  odniosło  sukces. Porażki, a dlaczego? Ponieważ nie zawala tutaj technologia , a ludzie. Może wiec warto przed inwestowaniem zapoznać się z całym projektem, spotkać z twórcami ICO. Jest to możliwe, Ja sam biorę udział w kilku projektach, które pozwalają mi na realizacje marzeń. Wystarczy, że:

a
TUTAJ znajdziesz wiele interesujących i aktywnych projektów ICO

Ale po co szukać? No po co ? I CO z tym zrobisz ?

Zarabiaj ze mną w sprawdzonych ICO.

Pierwsza sprawa to rejestracja, a potem do mnie zadzwoń. + 48 500 230 100

To nic nie kosztuje, zanim nie zdecydujesz, że chcesz zainwestować X kwotę pieniędzy.

Rejestracja tutaj jest prosta.

Zrób to !

O mnie poczytaj tez tutaj…

i takie tam informacje….
W rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących  rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). stab-wolnoscfinansowa.pl, stabrawatadeusz.pl nie są poradnikami inwestycyjnymi. Każda treść, która została umieszczona na: domenie stab-wolnoscfinansowa.pl, stabrawatadeusz.pl ma charakter wyłącznie edukacyjno-informacyjny, które to treści zostały odnalezione w Internecie i opublikowane przez autora. Informacje na stronie stab-wolnoscfinansowa.pl, stabrawatadeusz.pl mogą być pomocne w zarabianiu i pozyskiwaniu klientów. Wszelkie treści zawarte na stronie nie stanowią porad inwestycyjnych. Programy opisane w domenie stab-wolnoscfinansowa.pl, stabrawatadeusz.pl nie dają gwarancji zysku oraz w przypadku straty, odzyskania zainwestowanych pieniędzy. Dlatego inwestując pieniądze do któregokolwiek programu opisanego stab-wolnoscfinansowa.pl, stabrawatadeusz.pl bądź świadomy/a istniejącego ryzyka.