leksus stab biznes stabrawa tadeusz

Jak zarobić milion?

Oklepane? Wcale nie. To możliwe!

Zastanawiałeś się nie raz , nie dwa razy, ale zapewne setki razy, co zrobić żeby zarobić, najlepiej bez wkładu własnego i bez ryzyka?

Oto typowe pomysły:

 

1. Środki z Urzędu …na otwarcie kiosku ….

Początki trudne, zapał wielki, zyski wymarzone ….. jak i sprzedaż gazet, dezodorantów i ….sam nie wiem już czego. Tyle drobnicy na tak małej powierzchni. A może przechodniowi przypomni się, że nie ma w domu wykałaczki? A tu w kiosku są pakowane po 3 sztuki, za 55 groszy. I tak miesiąc zleci na przeszukiwaniu internetu w tematyce: Jak rozwiązać umowę i nie ponieść kosztów…… Pozostają długi i marzenia.

i Takie opinie z internetu:

 

Jeśli w ten sposób, korzystając z takich zasobów wiedzy chcesz zacząć z biznesem, oj….to ….sam już wiesz.

Biznesu nie polecam, gazet praktycznie już nie kupuje, zamiast wykałaczek korzystam z profesjonalnych zabiegów dentystycznych, dzięki czemu mogę uśmiechać się pełną gębą i korzystać z życia na całego. Na takiej drobnicy to ciężko będzie na koszty wyrobić.

Znam lepsze sposoby. Znam 100 sposobów, ale o tym dalej.

2.  Moda na zdrowy styl życia

tadeusz stabrawa biznes

Wyliczono, że aby prowadzić siłownię bez ryzyka i z zadowalającymi dochodami to na jeden metr kwadratowy siłowni powinien przypadać co najmniej 1 karnet. No i wiecie, nie taki za 65 zł. Do tego sprzęt, trenerzy, zajęcia dla różnych grup wiekowych. Z uwagi na wyliczenie dotyczące karnetów i powierzchni, mogłaby się ona powiększać w trakcie pozyskiwania nowych klientów.

No tak, tylko taka teoria jest bezsensowna. Przyrost miesięczny powierzchni siłowni …. to zaczynamy od 4 m kwadratowych. Tata, mama, brat i ja. Rozumiesz? Trochę przerysowałem, ale śmieszne.

Ryzyko jest minimalizowane jeśli posiada się dobre, znane nazwisko kojarzone ze sportem i ogromne fundusze na początek, a sam zwrot inwestycji to bardzo długi i pracowity czas liczony w latach, wielu latach.

Na temat siłowni mogę powiedzieć wiele, jestem pasjonatem, ale wolę posiadać karnet i korzystać ze sprzętu niż prowadzić taki biznes. Po prostu przychodzę, ćwiczę i wychodzę.

A w biznesie już tak się wyjść nie da jak się już ci znudzi.

Dlatego wybieram moje 100 pomysłów na zarabianie. Za chwilę będziesz mógł je sprawdzić.

3.  Udzielanie pożyczek

W tym temacie mógłbym wiele wam uzmysłowić. Podstawa to wiedza, procedury i silne nerwy. Biuro, czyli miejsce do przyjmowania klientów, reklama na tym trudnym rynku, gdzie panuje ogromna konkurencja, a ryzyko ….. znam osobiście mnóstwo osób, które maja problemy ze spłatą pożyczek, co przekłada się również na prowadzenie biznesu.

O klienta jest teraz bardzo trudno. I trzeba go szukać. Nie wystarczy sobie siedzieć i patrzeć przez witrynę, o ile biuro nie znajduje się na piętrze, na przechodzących ludzi z myślą: wejdzie, nie wejdzie?

Czy jako przedsiębiorca czy jako pożyczkobiorca przyszłość maluje się czarno. Moje zaangażowanie w podobny biznes w latach kiedy klienci mieli ogromne zaufanie i potrzebę zaciągania pożyczek uświadomiło mi, że bliskość spędzania czasu przy pieniądzach wcale nie oznacza ich posiadania. Było ciężko, może z braku mojego doświadczenia i wiedzy w biznesie w ówczesnym czasie , a może po prostu: nie wstrzeliłem się w temat.

W obecnym czasie, pomimo swoich doświadczeń biznesowych zdarzyło mi się kilka razy udzielić pożyczki na zaufanie koleżeńskie, co doprowadziło do …..jak się domyślacie do braku zwrotu pożyczki, braku możliwości jej odzyskania i jeszcze pozostawienia niesmaku po koleżeństwie. Sytuacja jest wręcz żenująca.  Na otwarcie jakiego biznesu, który zniknął z rynku po paru miesiącach pożyczyłem pieniądze?  SIŁOWNIA.

Jest wiele pomysłów na biznes. I lepszych i gorszych. Nie ja, ani nie Ty będziemy je oceniać. Zawsze zrobi to rynek.

RAZEM można więcej.

A teraz tylko dla Ciebie sprawdź, jak zmniejszyć ryzyko w biznesie i dołącz do mojego zespołu.

Bez ściemy, tylko legalne interesy!

TUTAJ dowiedz się jeszcze więcej, wystarczy 5 minut.

Nie klikniesz to się nie dowiesz, działaj !

i sprawdź koniecznie jak zarobić …tytuł mówi sam za siebie

 

Zainteresowany? Czemu nie zadzwonisz? Zrób to teraz ! tel. 500 230 100

Tadeusz STabrawa