stabrawa tadeusz motywacja kryptowaluty kryptodoradca

Kryptowaluta może być czymś więcej niż gorącą modną inwestycją, może stać się częścią codziennego życia. Dla wielu z nas jest to coś, co jest poza zasięgiem, które to kryptowaluty zostawiamy dużym inwestorom. Ale ja i mój zespól rozmawiamy i edukujemy ludzi, którzy twierdzą, że to już się zmienia.

Ponieważ coraz więcej kryptowalut trafia na rynek każdego dnia, inwestorom amatorskim coraz trudniej jest decydować, gdzie umieścić swoje pieniądze. Ale kryptowaluty nie są dla wszystkich. Ci, którzy inwestują w nie, całkowicie rozumieją rodzaj ryzyka, jakie podejmują.

Jest tak dlatego, że nadal istnieje bardzo mały procent ludzi, którzy wkładają jakiekolwiek pieniądze w kryptowaluty, ustalone lub nowe. Czym dokładnie jest to „ryzyko”?

Oto 7 najważniejszych problemów, które powstrzymują inwestorów przed rynkiem kryptowalut.

Bardzo wysoka zmienność

Jest to jedyny czynnik, który nęka rynek kryptowalut i największy powód, dla którego inwestorzy unikają kryptowalut. Aby zbadać każdy rodzaj inwestycji, musi istnieć ekosystem. Istnieje szereg podstaw, na których eksperci polegają, aby przewidzieć przyszłe ruchy tych inwestycji. Jednak w przypadku kryptowalut nie ma co studiować.

To właśnie taniec popytu i podaży zwiększa lub obniża ceny kryptowalut. Oznacza to, że wraz z wejściem na rynek coraz większej liczby osób, aby skorzystać z lukratywnych inwestycji, tym bardziej ceny wzrosną. Im więcej cen wzrośnie, tym większa będzie bańka.

Im bardziej bańka się powiększa, tym bardziej ryzykuje inwestowanie. Bo kiedy pęknie bańka,ceny ponownie spadną.

Żadne zasoby nie wspierają go

Z czego pochodzi cena Bitcoin? Co sprawia, że ​​Litecoin jest tak cenny? Dlaczego Ethereum nadal w cenie? O co chodzi z DasCOin?

Odpowiedź na wszystkie te pytania jest tylko jedna – Spekulacja.

Zdecydowani zwolennicy kryptowalut przeciwdziałają temu, mówiąc, że wszystkie giełdy działają na spekulację. To prawda. Ale nie działają one tylko w spekulacji, istnieją rzeczywiste aktywa leżące u podstaw tych zasobów.

Rozumiem to w ten sposób. Powiedzmy, że inwestuje się w akcje Amazon. Oczywiście na ceny akcji będą miały wpływ spekulacje na temat przyszłości Amazona i jego potencjału.

Ale ta analiza będzie oparta na kilku trudnych faktach. Amazon ma dyrektora generalnego, który udowodnił, że jest liderem i ma potencjał do generowania zysków. Amazon jest także spółką, która posiada aktywa materialne i bilans, który pokazuje zyski.

Rzecz w tym, że personel, projekty, usługi i produkty oferowane przez Amazon są prawdziwe. Zapasy Amazon czerpią swoją wartość ze wszystkich tych czynników i nie tylko. Spekulacja to tylko jeden z tych czynników, a nie jedyny czynnik.

Jakiekolwiek transakcje na rynku wywodzą się z wartości aktywów bazowych. Powiedzmy, że inwestorzy umieszczający swoje pieniądze w złotych obligacjach wiedzą, że cena ich inwestycji będzie określona przez rzeczywisty, cenny metal szlachetny, taki jak złoto. Ma pewną nieodłączną wartość, która rośnie i spada w zależności od tego, ile złota jest dostępne na rynku, a także ile metalu szlachetnego jest poszukiwane.

Szybko przejdź do kryptowalut, a podstawowe aktywa po prostu znikną. Jest to bardzo ważny powód, dla którego każda duża firma nigdy nie zainwestuje w te kryptowaluty. Nie mogą przewidzieć waluty, ponieważ to tylko popyt powoduje wzrost cen. W chwili, gdy uparty sentyment zniknie, tak samo będzie z całą wartością. Wiecie co zrobią te firmy? One same wygenerują swoje własne kryptowaluty. Bo kryptowaluta to biznes !!!

Konflikt ekspertów

Podczas gdy niektórzy z dużych inwestorów popierają kryptowaluty, ekonomiści nagrodzeni Noblem proszą o zakazanie tego. Wielu ekspertów jest pewna, że ​​powstaje bańka, a kiedy pęknie, będzie to miało poważny wpływ na rynki finansowe na całym świecie. Z drugiej strony istnieje inny zespół ekspertów, którzy uważają, że kryptowaluta to jedyna przyszłość.

Gdy eksperci ci nie mają wystarczających informacji i wiedzy, inwestor detaliczny, czyli Ty zdecydowanie nic nie robi, a kupowanie ze „stadem” na giełdzie bez zrozumienia inwestycji nigdy nikomu nie służy dobrze.

Ponieważ nie ma kontroli nad tym jak kryptowalutami powinno się  handlować na rynku, kto może je sprzedać, bez jakiejkolwiek kontroli nad jakąkolwiek działalnością na rynku, bez żadnej regulacji, inwestorzy obawiają się, że ogromne ilości swoich ciężko zarobionych pieniędzy trafią do …..

Gdzieś trafią …..

Sporna legalność istne szaleństwo

Chociaż w żadnym kraju nie ma wyznaczonego organu do regulowania kryptowalut, nadal są przedmiotem handlu. Rządy wszystkich krajów mają jeden wspólny sentyment – szaleństwo kryptowalut może zaszkodzić ich obywatelom. Zmienność walut może obniżyć rynki finansowe, a wraz z nią całą gospodarkę. Niektórzy bardziej boją się tego, niż inni.

Kraje takie jak Chiny całkowicie zakazały kryptowalut ( wiele tam zakazów ). Z drugiej strony, niektóre kraje wydały jedynie ostrzeżenia dla swoich obywateli, aby postępować ostrożnie przed inwestowaniem w kryptowaluty. Jest to ogromna porażka dla klientów detalicznych. Inwestorzy ci mogą handlować niewielkimi kwotami, ale dla nich to ich życiowe oszczędności. Nie mogą zainwestować w coś, o co ich rząd prosi, aby tego nie robili. Rząd za to goli równo.

Co więcej, wszystkie zakazy zablokują wszystkich inwestorów korporacyjnych, a także źle wpłyną na inwestycje detaliczne.

Obawy etyczne

Istnieje przekonanie, że kryptowaluty stały się tak popularne, ponieważ transakcje przeprowadzane przy użyciu technologii blockchain są trudne do śledzenia. W rzeczywistości kryptowaluty takie jak Monero nie mogą być w ogóle śledzone. Ta obietnica anonimowości uczyniła kryptowaluty absolutnym faworytem na czarnym rynku i darknetzie w mniemaniu wielu osob, ktore widza jedynie czarne strony kryptowalut. A przeciez maja one wielkie zalety. Czy wogole chcemy byc sledzeni? Tak czy inaczej czarna czy szara strefa bedzie dzialac i bez kryptowalut, ktorych i tak juz nic nie powstrzyma. Zalety sa wrecz oczywiste.

Czy wiesz, ze transakcja GRN odbywa się w zaledwie 3 s ? i to niezależnie od przesyłanej kwoty dnia, godziny i miejsca na ziemi do którego ma trafić.

W przekonaniu czarnego scenariusza można założyć, że: Wszyscy przestępcy używają  kryptowalut, aby spełnić swoje złowrogie motywy. Mogą przenosić pieniądze z jednego miejsca do drugiego bez pozostawiania śladu. Oznacza to, że wiele kryptowalut pomaga przestępcom kupować i sprzedawać niebezpieczne przedmioty, takie jak broń, narkotyki i wiele innych. W tym kontekście dla wielu inwestorów kupowanie kryptowalut staje się kwestią etyczną.  Ale chyba to przesada, bo za pomocą internetu, telefonów, a nawet poczty tez się komunikują, terroryści latają samolotami, jeżdżą autami…….. Może wiec zakazać nowinek technicznych i wracajmy do średniowiecza ?

Oszustwa są wszędzie

Ponieważ jedna z najbardziej popularnych i znanych kryptowalut miała wręcz piekielną rundę na rynku, zainteresowanie kryptowalutami wzmogło się. Wielu ludzi sądzi, że przegapili okazje, która mogła spowodować, że staliby się milionerami, dla innych cala ta sytuacja wydaje się nierzeczywista.

W przypadku walut o ugruntowanej pozycji otworzyło się wiele fałszywych giełd. Ale przecież i w tradycyjnym biznesie, inwestycjach spotkać można na swojej drodze oszustow. Tego nigdy sie nie uniknie, ale ryzyko spotkania na swej drodze takich osób można wyeliminować dzięki wiedzy własnej. Dlatego zachęcam do szukania wiedzy, opinii, kontaktu osobistego z kryptodoradca, bo tylko w ten sposób zabezpieczysz swoja przyszłość.

Tadeusz STabrawa  +48 500 230 100

 

Wnioski

Każdy nowy rodzaj inwestycji ma swój własne plusy i minusy. Jednak w przypadku kryptowalut zaistniał zupełnie nowy świat, który inwestorzy muszą najpierw zrozumieć, aby zrobić z tego użytek. Jako kryptodoradca, który działa w tym biznesie od kilku już lat. Mam wiele do powiedzenia w temacie nowej technologii, blockchain, a także różnorodnych kryptowalut, giełd. Tak zarabiam na życie i przyjemności, dzięki wiedzy i spekulacjom na kryptowalutach. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej to sprawdź tutaj:——–>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Inwestor jest zdecydowanie zainteresowany kryptowalutą, ale powyższe obawy powstrzymują ich przed kontynuowaniem. Są to uzasadnione obawy. Rządy na całym świecie powinny zebrać się, aby znaleźć rozwiązanie, które rozwiąże te problemy. Kiedy inwestorzy mogą czuć się bezpiecznie inwestując w krypto-walutę, pojawi się zupełnie nowy, zdrowy ekosystem finansowy.