kryptowaluty i marzenia stabrawa tadeusz

Aby zrozumieć rewolucyjny wpływ kryptowalut, należy wziąć pod uwagę ich właściwości. Kryptowaluty  jako niedozwolony, nieodwracalny i pseudonimiczny środek płatniczy jest atakiem na kontrolę banków i rządów nad transakcjami pieniężnymi ich obywateli.

Dlaczego można zarobić na kryptowalutach ?

Wystarczy, że prześledzisz moją historię… nie jest zbyt długa, bo zaczyna się w 2016 roku od zakupu licencji DasCoin. Wówczas zainteresowałem się technologią Blockchain. Jak zarobić na kryptowalutach ?

Odpowiedzi jest wiele, ale z wykonaniem jak zwykle słabiej. Dlatego, aby wyjść na przeciw oczekiwaniom, marzeniom i ambicjom proponuję współpracę, która powinna się zacząć od rozmowy.

Ty tez chcesz zostać milionerem ?

zadzwoń i umów się na spotkanie tel. Tadeusz STabrawa  500 230 100 lub sprawdź tutaj =====>>>>>>>>>>>

I zapamiętaj, ze kryptowaluty to przyszłość, i już w niedalekiej przyszłości nie będzie można się bez nich obyć, jak obecnie bez internetu i smartfona.

A Ty gdzie wówczas będziesz ?

dołącz do mnie TUTAJ

Nie można przeszkodzić komuś w korzystaniu z kryptowalut, nie można zabronić komuś przyjęcia płatności, nie można cofnąć transakcji.

Jako pieniądz z ograniczoną, kontrolowaną podażą, której nie można zmienić przez rząd, bank lub inną centralną instytucję, kryptowaluty atakują zakres polityki pieniężnej. Odbierają one bankom centralnym kontrolę nad inflacją lub deflacją, manipulując podażą monetarną.

Kryptowaluty to cyfrowe złoto. Solidne pieniądze, które są zabezpieczone przed wpływami politycznymi. Pieniądze, które obiecują zachować i zwiększyć ich wartość w czasie. Kryptowaluty są również szybkim i wygodnym środkiem płatniczym o zasięgu ogólnoświatowym, a także są wystarczająco prywatne i anonimowe, aby służyć jako środek płatniczy dla czarnych rynków i wszelkich innych zabronionych działalności gospodarczych. Tylko, ze obawa przed czarnym rynkiem jest dalece przesadzona, bo zwykł e pieniądze, banki i instytucje i rządy nie kombinują? Do ścigania przestępców są odpowiednie służby.

Ale podczas gdy kryptowaluty są bardziej wykorzystywane do płatności, ich wykorzystanie jako środka spekulacji i zasobu wartości przyćmiewa aspekty płatności. Kryptowaluty dały początek niezwykle dynamicznemu, szybko rozwijającemu się rynkowi dla inwestorów i spekulantów. Giełdy umożliwiają handel setkami kryptowalut. Ich dzienny obrót handlowy przewyższa wielkość głównych europejskich giełd.

Dla przykładu: W tym samym czasie, praxis Initial Coin Distribution (ICO), wspierana głównie przez inteligentne kontrakty Ethereum, ożywiło niezwykle udane projekty crowdfundingowe, w których często wystarczy pomysł zebrania milionów dolarów. W przypadku „DAO” było to ponad 150 milionów dolarów.

W tym bogatym ekosystemie monet doświadczasz ekstremalnej niestabilności. Często zdarza się, że moneta zyskuje 10 procent dziennie – czasami 100 procent – tylko po to, aby stracić to samo następnego dnia. Jeśli masz szczęście, wartość Twojej monety wzrasta do 1000 procent w ciągu jednego lub dwóch tygodni.

Właściwości transakcyjne:

1.) Nieodwracalne: po potwierdzeniu transakcji nie można jej cofnąć. Nie ty, nie twój bank, nie prezydent kraju, nie twórca kryptowaluty, nie twój górnik. Nikt. Jeśli wysyłasz pieniądze, wyślij je. Kropka. Nikt nie może ci pomóc, jeśli wysłałeś środki finansowe do oszusta lub jeśli haker ukradł je z twojego komputera. Nie ma sieci bezpieczeństwa.

2.) Pseudonim: Żadne transakcje ani konta nie są powiązane z rzeczywistymi tożsamościami. Otrzymujesz kryptowaluty na tak zwanych adresach, które są przypadkowo wyglądającymi łańcuchami składającymi się z około 30 znaków. Podczas gdy zazwyczaj możliwe jest analizowanie przepływu transakcji, nie zawsze możliwe jest połączenie rzeczywistej tożsamości użytkowników z tymi adresami.

3.) Szybko i globalnie: Transakcja jest propagowana niemal natychmiast w sieci i jest potwierdzana w ciągu kilku minut, a w przypadku niektórych kryptowalut, nawet w kilka sekund. Ponieważ zdarzają się one w globalnej sieci komputerów, są całkowicie obojętne na twoją fizyczną lokalizację. Nie ma znaczenia, czy wysyłam dana kryptowalutę do mojego sąsiada, czy do kogoś po drugiej stronie świata.

4.) Bezpieczne: fundusze kryptowaluty są zablokowane w systemie kryptografii klucza publicznego. Tylko właściciel klucza prywatnego może wysyłać kryptowaluty. Silna kryptografia i magia dużych liczb uniemożliwia złamanie tego schematu. Adres kryptowaluty jest bezpieczniejszy niż Fort Knox.

5.) Bez uprawnień : nie musisz nikogo prosić o korzystanie z krypto-waluty. To tylko oprogramowanie, które każdy może pobrać bezpłatnie. Po zainstalowaniu możesz odbierać i wysyłać kryptowaluty. Nikt nie może cię powstrzymać. Nie ma strażnika.

 

 

Co o tym myślisz?

 

Sam nie wiesz ?

 

To zobacz to !