Czy ktoś kiedykolwiek zaprosił Cię do udziału w „zespole marketingu sieciowego”?

Dla większości z nas odpowiedź brzmi: „zdarzyło się to więcej niż raz”. Siedząc i zastanawiając się nad tym, pamiętam, że zostałem zwerbowany 16 razy (w ciągu ostatnich 7 lat). Moja ciekawość doprowadziła mnie do przyłączenia się do więcej niż jednego MLM, ale nie pozostawałem w systemie zbyt długo.

Jako “ciekawski inwestor” zdecydowałem, że nadszedł czas, aby przyjrzeć się marketingowi wielopoziomowemu i dlaczego nie powiodło mi się tak wiele razy?

Dlaczego członkowie MLM chcą, abyś był częścią ich zespołu

Odpowiedź na to pytanie jest prosta: firmy marketingu wielopoziomowego koncentrują się na rekrutacji nowych członków. Będą mówić o tym, że możesz odnosić sukcesy tylko w marketingu sieciowym, jeśli rekrutujesz więcej członków i budujesz to, co większość z nich nazywa „w dół”.

W gruncie rzeczy nie ma tu znaczenia kim jesteś i jakie jest twoje pochodzenie. Masz pełne kwalifikacje, aby stać się częścią zespołu marketingu sieciowego. Wszyscy mają perspektywę i im więcej podpisujesz, tym lepiej.

Członkowie są zachęcani do rekrutowania wszystkich, których znają, do przyłączenia się do ich sieci. Mentalność jest czymś w rodzaju: MLM to „coś, co każdy może zrobić”. Jeśli wierzysz w system, to dlaczego nie zaprosisz wszystkich, których znasz, do bycia jego częścią? Im więcej osób zarejestrujesz, tym więcej możesz zarobić na swojej działalności. Możesz potencjalnie zarabiać pieniądze na całym biznesie generowanym nie tylko przez ludzi, których rekrutujesz, ale także przez ludzi, których rekrutują inni..

Teoretycznie nie ma limitu osób, które możesz zrekrutować!

Więc wchodź i podepnij jak najwięcej osób.

Brzmi dość prosto, prawda?


W jaki sposób promuje się MLM

Istnieją dosłownie setki firm MLM, a nowe pojawiają się zawsze. Przez te wszystkie lata byłem kontaktowany z zespołem marketingu bezpośredniego 16 razy. Firmy, do których mnie zaproszono, to:

Amway – w 5 różnych okazjach
Duolife – dwa razy
Herbalife – dwa razy
Firma sprzedająca strony internetowe (nazwa zapomniana)
Firma sprzedająca samochody (nazwa zapomniana)

i inne


Podchodzili do mnie nieznajomi na eventach, koledzy w pracy, przyjaciele, a nawet jeden członek rodziny. MLM i ludzie rekrutujący mnie różnią się, ale wszyscy używają bardzo podobnego systemu.

Krok 1: Miękkie zaproszenie

Ktoś, kogo znasz (lub właśnie spotkałeś się na imprezie), zaprasza Cię do „poznania nowej ekscytującej możliwości”. Zwykle towarzyszy temu pochlebstwo w stylu „Mówię wam tylko dlatego, że myślę, że będziecie w tym niesamowici” i „przedstawiam tylko ludzi, jeśli widzę, że mają potencjał do odniesienia sukcesu”.

Z mojego doświadczenia wynika, że ​​zaproszenia te są zazwyczaj bardzo niejasne. Jeśli zadasz jakiekolwiek pytania, odpowiedzią jest zwykle „przyjdź na spotkanie, a na wszystkie twoje pytania odpowiesz”

Krok 2: Prezentacja

Spotkanie, na które zostaliście zaproszeni, jest prezentacją tego, jak działa ta konkretna wielopoziomowa firma marketingowa. Zwykle nie jest to prowadzone przez osobę, która Cię zwerbowała. W tym momencie spotykasz kogoś w „linii up”, który jest pozycjonowany jako starszy członek systemu, a zatem autorytet w tej sprawie. Te prezentacje często odbywają się w środowisku grupy lub nawet seminarium.

Bez względu na to, na który MLM patrzysz, prezentacja nieuchronnie będzie przebiegać w podobnym formacie i będzie zawierała wyjaśnienia o wysokiej energii dotyczące:

Produkty, które sprzedają nie są dostępne w supermarketach, ponieważ są „zbyt dobre i niesamowicie skuteczne”.

Zobaczysz diagramy pokazujące, ile pieniędzy zarobisz oraz historie sukcesu. Historie zawierają opowieści o tym, że „ten system jest kluczem do wolności finansowej”.


Krok 3: The Hard Sell

To jest ta część, kiedy powiedziano ci, że „dzisiaj jest najlepszy czas, aby dołączyć” i przypomniałem, że „wszystkie twoje marzenia mogą się spełnić, jeśli jesteś wierzący”. Podczas ostatniego spotkania z taką osobą powiedziałem, że nie chciałem podpisywać się na miejscu, ponieważ potrzebowałem więcej czasu, aby odpowiednio przeanalizować szansę.

To nie wypadło zbyt dobrze.

Ten “Mentor” zachowywał się tak, jakbym obrażał jego matkę i jego religię w tym samym czasie.

No cóż wyszedłem na ignoranta, ale mam już dość spore doświadczenie w MLM.

Czy możesz zarabiać pieniądze w marketingu sieciowym

Z MLM można zarabiać, ale uważam, że jest to wysoce pracochłonne, dlatego ważna jest prawidlowa świadomości o możliwościach, metodach i sposobie własnego podejścia do sprawy. Dlatego MLM nie jest dla każdego jak się powszechnie uważa. Utrzymanie własnej sieci wymaga wiele zaangażowania i pamiętaj, że nie jest to praca na etacie, a pieniądze nie przychodzą za darmo.

Każdy MLM ma swoją własną wersję prowizji płatniczej i wszystkie mają podobną charakterystykę.

Przykład:

Musisz „zakwalifikować się”, aby otrzymać prowizję. Otrzymujesz punkty za zakup produktów. W ten sposób postrzegamy produkty jako „popyt syntetyczny”. Członkowie marketingu sieciowego zamawiają produkt, aby pozostać „aktywni”. Zamawiają ponad to, co by osobiście wykorzystali lub co mogliby sprzedać na detalicznej marży, co zmusiłoby ich do kupowania produktów.

Większość pieniędzy wydanych przez członków – firmy marketingu sieciowego przyznają, że bardzo niewiele z ich sprzedaży wynika z popytu detalicznego.

Większość zamawianego produktu jest przez członków do użytku osobistego (lub w celu spełnienia limitów ilościowych). Sprzedaż nie jest napędzana przez siły rynkowe, są one napędzane przez członków skupujących się na docelowych ilościach. Jeśli z sieci przychodzi bardzo mało pieniędzy, to jedyny sposób, aby ludzie mogli czerpać zyski, dzieje się kosztem ludzi w ich własnej linii.

Jest to gra o sumie zerowej – w przypadku braku sprzedaży organicznej Twoja up-line może zarabiać tylko, jeśli wydajesz pieniądze. Historie, które słyszysz o walczącym samotniku, który jest teraz milionerem, mogą być prawdą. Jednak pomijają one ważny szczegół, który jest następujący: Każdy z tych milionów dolarów, euro, złotych pochodził od innych członków sieci, którzy znajdują się pod nimi w hierarchii MLM (która nie jest piramidą, niezależnie od tego, jak blisko jest podobna). Pieniądze zarobione przez jednego członka zespołu MLM zostały utracone przez inną osobę.

System podatny jest na negatywne zachęty. Już wcześniej zauważyłem, że jedynym sposobem, w jaki większość ludzi zarabia na marketingu sieciowym, jest podpisywanie nowych członków pod nimi w systemie. Po wejściu do systemu twoja linia otrzyma prowizję od każdej wydanej kwoty. W ich najlepszym interesie jest, abyś powiedział:

„jesteś idealny dla zespołu” i „kontynuujesz wydawanie tego miesięcznego limitu”.

Im więcej wydajesz, tym więcej zarabiasz. Mogą wierzyć, że możesz odnieść sukces w marketingu wielopoziomowym, ale w rzeczywistości potrzebują Twoich pieniędzy wchodzących do systemu, aby odnieść sukces.

Marketing wielopoziomowy wcale nie usuwa pośrednika choć uważa się potocznie, że ich firmy „sprzedają bezpośrednio Tobie”. W najlepszym przypadku jest to błędne przekonanie, w najgorszym przypadku jest to zamierzone wprowadzenie w błąd. Możesz zamówić produkty bezpośrednio od firmy, ale zapłacą prowizję osobie, która Cię zwerbowała, oraz kilku innym osobom nad tobą w łańcuchu. Powiedzą ci, że masz potencjał, aby „zarobić prowizję” od swojej dolnej linii. W rzeczywistości stajesz się kolejną warstwą pośrednią w łańcuchu dystrybucji między dostawcą a Twoją firmą.

Tak jest i nie jest to absolutnie krytyka MLM, bo sam chętnie działam w Duolife oraz w Servaq jednocześnie korzystając z tych produktów. 

Jakby nie patrzeć to pieniądz goni pieniądz. 

Czy system MLM może być wyjątkowy, inny niż wszystkie?

Może?

Nie będę absolutnie wychwalał tego czym się zajmuję, a jedynie chce przedstawić zalety, które odróżniają właśnie ten system od innych.

Wiara i wiedza to bardzo istotne elementy MLM i świadomości produktu. Można zauważyć, że w tej branży istotne jest, by produkt był konkurencyjny, niedostępny nigdzie indziej i zużywalny, dostępny tylko w sieci, przez co stanie się wyjątkowy.

Dlatego pomimo wspólnych cech MLM dotyczących licencji DasCoin, swojego sztandarowego produktu jest pewnego rodzaju hybrydą.

Z jednej strony można zakupić licencje o różnych dostępnych wartościach, ale można również tworzyć własną sieć. Jako produkt, licencja DasCoin o tyle różni się od produktów oferowanych w typowych MLM tym, że:

-Ma określoną kwotę, upraszczając, pieniądza elektronicznego.

-Nabywając licencje pozwalająca na tworzenie własnej “sieci” nie ma potrzeby systematycznego dokupywania kolejnych licencji, bo licencje sie nie zużywają

To tak w uproszczeniu, ponieważ, aby wogóle dyskutować o Dascoinie jako kryptowalucie należy zapoznać się również z samą idea kryptowalut. Co bardzo istotne to fakty:

 • -Dascoin ma gotową infrastrukturę
 • -Własna giełda handlu wymiany walut
 • -Aplikacja DasPay do płatności mobilnych
 • -Jest hybrydą czyli połączenie kryptowaluty zdecentralizowanej z scentralizowaną
 • -Atrakcyjny plan wynagrodzeń dla swoich partnerów biznesowych
 • -Wprowadzenie Dascoin na zewnętrzne giełdy wymiany walut (globalny rynek)
 • -Blockchain 3 s
 • -Dascoin jest wydobywany w najnowszej technologii
 • -KYC (know-your-client)
 • -Karty Debetowe (możliwość wypłat w bankomatach)

Wszystkie te określenia mogą się wydawać tajemnicze jednak po krótkiej rozmowie bez ściemy , bez opowiadania o wyjątkowych walorach i możliwościach zarobku wszystko okaże się proste do twojej oceny. Nie będę naciskał na podejmowanie decyzji, nie będę wciskał kitu. Po co? Masz wybór i ty możesz znaleźć metodę by zarabiać gdy śpisz

Czy to ciebie przekonuje do zadania pytań? A może chciałbyś wysłuchać prezentacji? Możemy również po prostu pogadać

Jeśli interesuje Ciebie Program Partnerski DasCoin, tutaj dowiesz się więcej ——–>>>>>>

A może ty możesz zaproponować mi interesujący projekt ?

BIZNESOWA LISTA PRIORYTETOWA

Jeśli chcesz być tam gdzie Ja i zajmować priorytetowe miejsce w projektach, w których biorę udział, to ta strona jest dla Ciebie!

 

Co otrzymasz jeśli dołączysz do mojego zespołu ?

 1. Darmową stronę, która będzie zapraszać na Webinar-Prezentację
 2. Dostęp do Webinarów – dla twoich bliskich, znajomych, klientów, osób współpracujących – zupełnie Za Darmo
 3. Konsultacje i bieżące informacje dotyczące aktualnych projektów
 4. Przynależność do Global Team
 5. Możliwość udziału w konferencjach, szkoleniach, eventach o ile będziesz chciał w nich brać udział. Odbywają się w kraju i za granicą.

Napisz do mnie, zadaj pytania.

Mam na uwadze, że Twoje bezpieczeństwo i oferowane przeze mnie wsparcie musi być zawsze w zasięgu ręki i na najwyższym poziomie.

Pamiętaj, że każda inwestycja niesie za sobą ryzyko, ale także ogromną szansę. Jakiekolwiek działanie wiąże się z ryzykiem i to Ty musisz dokonać oceny, czy jesteś w stanie ponieść konsekwencje swoich decyzji inwestycyjnych, dlatego jeżeli uznajesz przedsięwzięcie za zbyt ryzykowne nie inwestuj kapitału, ani czasu.

Przypominam również, że najłatwiejszą formą kontaktu jest rozmowa telefoniczna : tel. 500 230 100

Tutaj dokonaj bezpłatnej rejestracji, aby otrzymać pakiet informacji e- mail.

Zero SPAMU!

zarejestruj mnie dascoin duolife servaqTadeusz STabrawa +48 500 230 100